Soul/funk

Mina, Mina ... - Muharem* - Hej, Čergari Hej, Drugari (Vinyl, LP, Album)

Related Post

 • No related post.

COMMENTS

 • <cite class="fn">Samushura </cite>
  Prvu njegovu ploču sa 11 pesama izdala je godine Diskografska kuća „PGP RTB“ pod naslovom „Hej, čergari hej, drugari“. Osim te, na ovom albumu su bile i numere „Opa nina nina naj“, „Mina, Mina“, „Povgla o demo“ i druge. Sastojala se iz novokomponovanih pesama, te romskih i .
 • <cite class="fn">Dami </cite>
  Sep 30,  · Ka marrë pjesë edhe në "Show Fest " "Zambaku i Prizrenit " ku dhe fitoi vendin e parë, "Polifest ", ku fitoi vendin e dytë dhe mikrofonin e artë, "Kënga Magjike ", ku fitoi çmimin e produkcionit dhe në dhjetor në këngën në RTSH arrin në finale me këngë dhe orkestrim të Xhevdet Gashit, tekst të Arsim Bunjakut.
 • <cite class="fn">Memuro </cite>
  Muharem Serbezovski - Hej, čergari hej, drugari Muharem ‎– Hej, Čergari Hej, Drugari Label: PGP RTB ‎– LP Format: Vinyl, LP, Album Cou.
 • <cite class="fn">Mazutaxe </cite>
  Rreziku nga mungesa e vitamines D Nderkohe qe vitamina D po pakesohet, semundjet e rrezikshme po shtohen. Kjo vitamine i referohet nje sere perberesish dhe .
 • <cite class="fn">Kejar </cite>
  * Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet Login Regjistrohu.
 • <cite class="fn">Sataur </cite>
  Jemi mësuar që yjet e mëdha të skenës të bëjnë përzgjedhje të veçanta për bashkëpunime, apo thënë ndryshe të përzgjedhin yje të “kategorisë së rëndë”. Është hip hop superylli, Getoar Selimi ai që është duke bërë në plan një bashkëpunim të radhës. Bëhet fjalë për një duet me Flori Mumajesin, kantautorin e njohur nga Shqipëria.
 • <cite class="fn">Kagazragore </cite>
  TIRANE- Pas një deklaratë të Ministrisë së Jashtme greke për sherrin e djeshëm në Himarë mes banorëve të zonës dhe Këshillit bashkiak të këtij qyteti, ka reaguar Ministria e Jashtme shqiptare. Sipas MPJ greke, ky sherr është cënim i të drejtave të minoritetit. Por nisur nga kjo, Ministria e Jashtme shqiptare, thekson se kjo deklaratë .
 • <cite class="fn">Vikree </cite>
  PRESSING, Muharrem Nitaj, Dukagjin Gorani, Behgjet Pacolli. Televizioni7 Gazeta Express 29/08/ Share Now. Tjera nga rubrika. pressing PRESSING, Ramush Haradinaj, Fitim Salihu LAJMET QENDRORE FRONTAL, Hykmete Bajrami, Hysni Gucati .
 • <cite class="fn">Tezahn </cite>
  Jan 01,  · Check out Hej Munira, Dje Ti Je Muharem by Mensur Bajraktarevic Dimnjacar on Amazon Music. Stream ad-free or purchase CD's and MP3s now on itrumechestnademasvoispirerette.xyzinfo

Leave a Comment

1 2 »